Zajęcia prowadzą:

Magdalena Górnicka: tancerka,  choreografka i pedagog tańca współczesnego. Absolwentka Królewskiego Konserwatorium w Antwerpii (Belgia) na wydziale tańca współczesnego oraz Uniwerstetu Wrocławskiego (kulturoznawstwo). Obie pasje stara się łączyć produkując autorskie spektakle i wydarzenia społeczno- kulturalne oraz prowadząc warsztaty taneczne. Stypendystka europejskiego programu Leonardo da Vinci (2005-2006) oraz Konkursu OFF Przeglądu Piosenki Aktorskiej na realizację autorskiego spektaklu. Współpracowała między innymi z Gliwickim Teatrem Muzycznym, Het Firmament Mechelen, blauwe plekken, Belgijską Federacją Gimnastyczną, Staatstheater Kassel, lAmpekAp Collectief Antwerpen, Sceną Tańca Capitol, Wrocławskim Teatrem Pantomimy i Teatrem w Kłodzku. W latach 2011-2014 pedagog tańca współczesnego Wrocławskiego Teatru Pantomimy im. Henryka Tomaszewskiego a obecnie nauczyciel na specjalizacji tańca i pantomimy wrocławskiej Skiby.

Anatoliy Ivanov Dancer & choreographer

Absolwent Międzynarodowego Uniwersytetu Słowiańskiego. Kijowski wydział Choreografii. Otrzymał pełne wykształcenie wyższe. Zdobył kwalifikacje baletmistrza – choreografa, (wykładowcy przedmiotów specjalistycznych). W 2007 roku ukończył Wyższą Uczelnię Sztuki Choreograficznej „Kijowska Municypalna Akademia Tańca” im. Serga Lifar’a, specjalizacja „Choreografia”, uzyskał kwalifikację: artysta baletu; wykładowca dyscyplin choreograficznych. Brał udział w licznych spektaklach i widowiskach baletowych w Polsce i za granicą, m.in. w Belgii, Holandii i Niemczech. Jako artysta baletu pracował w Szczecińskiej Operze na Zamku a następnie w Operze Wrocławskiej na stanowisku solisty baletu, gdzie tańczył w całym repertuarze baletu. W 2004 roku wyjechał na praktykę do Stanów Zjednoczonych do “International Ballet Academy” w Północnej Karolinie. Brał udział w spektaklu w Teatrze Greenwill w balecie “Dziadek do orzechów”. W latach 1999 – 2004 związany był z Państwowym Teatrem w Kijowie, gdzie odbył staż i praktykę sceniczną. Współzałożyciel Wrocławskiej Akademii Baletu dla dzieci dorosłych we Wrocławiu. Pracuje jako wykładowca na wydziale artystycznym Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi.

Muzyka na żywo członkowie zespołu Tiriba  w tym przyjaciel Wyspy Koni Kuba Lichwa

- gra na bębnach od 2007 roku.uczeń Lolka i innych wrocławskich muzyków.brał udział w licznych warsztatach grupowych i indywidualnych prowadzonych przez muzyków z Afryki i Polski (Bouba Diakite, Lolek, Kuba Pogorzelski). w zimie 2011 odbył swoją pierwszą, trwającą niespełna 3 miesiące, podróż do Afryki Zachodniej gdzie poznawał kulturę, tradycję i technikę gry na djembe i dundunach. odwiedził m.in. Gwineę i Mali, gdzie miał okazję grać na licznych imprezach, próbach baletów czy weselach pod okiem największych mistrzów djembe. jego nauczycielem jest np. Makan Kone, solista Ballet du District de Bamako.